دانلود آهنگ جدیدclose
حواشی سریال ستایش 3 (از جوان شدن ستایش تا ماجرای بازیگران جایگزین)
سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ ثبت نام کنید یا وارد شوید

راهنمای نیک ناز

برای استفاده بهتر از امکانات باید ثبت نام کنید. ثبت نام
بلد نیستی تو انجمن پست بزاری؟ آموزش ارسال پست کلیک کنید
بلد نیستی امضا بزاری برا خودت؟ آموزش استفاده از امضا در انجمن کلیک کنید
راهنمای برچسب های کاربری انجمن کلیک کنید
حواشی سریال ستایش 3 (از جوان شدن ستایش تا ماجرای بازیگران جایگزین)
: 28
offline
ارسال ها
12
عضویت
27 /4 /1393
محل زندگی
تهران
سن
14
تشکر کرده
47
تشکر شده
24
حواشی سریال ستایش 3 (از جوان شدن ستایش تا ماجرای بازیگران جایگزین)

مرور حواشی سریال ستایش 3در اینبخش بـه مرور حواشی سریال ستایش 3 میپردازیم. فصل سوم سریال ستایش بالاخره بـه روی آنتن رفت از ابتدای پخش این فصل تمام فضای مجازی درگیر حواشی ریز و درشت این مجموعه تلویزیونی پرطرفدار شد، از جوان شدن ناگهانی ستایش تا واکنش تهیه کننده و همچنین بازیگران جای گزین نه چندان مناسب! در ادامه تمام حواشی این سریال تا بـه امروز را بررسی می‌کنیم، با مجله پارس ناز همراه باشید.

ماجرای جوان شدن ستایش در فصل سومدر نقطه شروع فصل سوم «ستایش» چیزی کـه بیشتر از همه ی بـه چشم آمد، تغییر گریم نرگس محمدی بود. بلافاصله بعد از نمایش چهره این بازیگر، واکنش‌ها نسبت بـه آن شروع شد. نرگس محمدی کـه برای بازی در فصل دوم این سریال، با گریم سنگین، بـه زنی میانسال تبدیل شده بود، حالا در شروع فصل سوم در قامت یک زن جوان ظاهر شده اسـت! برای خواندن بیوگرافی تمام بازیگران سریال ستایش 3 بر روی لینک زیر وارد شوید.حتما بخوانید : بیوگرافی تمام بازیگران سریال ستایش 3 + عکس های سریال ستایش 3 و خلاصه داستان
ستایش ناگهان جوان شد!

آرمان زرین‌کوب، تهیه‌کننده سریال در پاسخ بـه اعتراض‌ها و شوخی‌هایي کـه درباره این تغییر گریم شکل گرفته، توضیحاتی بـه خبرگزاری مهر داده کـه هیچ‌کدام‌شان قانع‌کننده نیست. بیایید دلایل این تهیه‌کننده را بررسی کنیم.

نقل قول تهیه‌کننده:مـا «در فصل 1» با یک زن ۲۰ ساله روبرو بودیم ودر فصل دوم با یک زن ۴۰ ساله و حالا در فصل سوم کـه این شب‌ها روی آنتن شبکه سه میرود شاید در روند داستانی مـا تنها چند ماه از فصل دوم گذشته باشد. زمان پخش ستایش ۲ عده‌اي گفتند چرا ستایش پیر نشده و با یک عینک چهره‌اش تغییر کرده، اما اگر بـه اطراف خود نگاه کنید خانم ۴۰ ساله پیر نیست کـه بخواهیم وی را پیر کنیم!

تحلیل هفت صبح:

مشکل اصلی اینجاست کـه فصل سوم دقیقاً در ادامه فصل دوم شروع شده و بازیگر اصلی سریال نمی تواند ک شبه تغییر چهره دهد، بنابر این مخاطبان انتظار دارند ستایشی را ببینند کـه چند روز قبلش در فصل دوم دیده‌اند نه ستایشی با یک گریم متفاوت!


تغییر در عرض 5 دقیقه؟؟؟

حرف آرمان زرین‌کوب درباره این‌کـه خانم ۴۰ ساله پیر نیست کـه بخواهند بـه صورتش چروک اضافه کنند درست اسـت، اما اتفاقاً این سؤال را باید از خود این تهیه‌کننده پرسید کـه چرا در فصل دوم فکر می‌کرده چهره یک خانم ۴۰ ساله این‌قدر پیر و شکسته اسـت؟! در فصل دوم، چهره نرگس محمدی را زنی دیده بودیم با چین و چروک دور چشم و روی پیشانی کـه صورتش بی‌رنگ و رو اسـت و همیشه عینک روی چشم دارد.


حالا یک‌مرتبه چطور میتواند با همان سن، یک‌شبه یا چند ماهه، این‌قدر جوان شده باشد؟ بنظر میرسد علت پخش نشدن خلاصه فصل‌هاي قبلی «ستایش»‌هم بهمین گریم برمی‌گشته. احتمالاً نمی‌خواسته‌اند گریم‌ها را پشت سر هم نشان دهند، چون در این صورت تغییرات خیلی بیشتر بـه چشم می‌آمده اسـت.

مـا هم منطق داریم!
نقل قول تهیه‌کننده: «بـه‌نظرم عده‌اي کارشان این اسـت کـه بـه محتوا دقت نمی کنند و از تماشای سریال لذت نمی برند، البته مـن نمی دانم منظور این افراد برای انتقاد از گریم ستایش چیست، چون بنظر مـا این گریم خیلی باورپذیر اسـت.» تحلیل هفت

صبح:

زرین‌کوب طوری توپ رابه زمین مخاطبان معترض انداخته و گفته اسـت عده‌اي بـه محتوا دقت نمیکنند کـه انگار یک مسئله جزئی بوده و مخاطبان بـه‌جای توجه بـه محتوا، دنبال ایراد گرفتن بوده‌اند! گریم نرگس محمدی بـه‌قدری تغییر کرده و جوان شده کـه خیلیها فکر کرده بودند با دو گریم در دو نقش بازی کرده اسـت. در این صورت چطور می توان مخاطبان را مقصر دانست!


مهدی سلوکی در واقعیت، یکسال از نرگس محمدی بزرگتر اسـت. آن‌ها در سریال «بوی باران» خواهر و برادر بودند حالا چطور می توانیم آن‌ها را کنار هم ببینیم و فکر کنیم مادر و پسر هستند! بالاخره هر چقدر هم کـه مخاطبان را ایرادگیر بدانیم، منطق آن‌ها راکه نمی توانیم زیر سؤال ببریم!


آرامش بـه‌جای بوتاکس:

نقل قول تهیه‌کننده: «ستایش در فصل قبل مشکلات و نگرانی‌هایي داشت کـه در این فصل ندارد. او در این فصل زنی صاحب انگیزه اسـت، روابط، فرزندانش، زندگی روزمره و همه ی آنچه زندگی وی را در این فصل می‌سازد در فضایی آرامش‌دهنده اسـت و این ها باعث شده کـه او بشاش‌تر شود و مـا این بشاش بودن و آرامش را در چهره او ببینیم.»


کاش زرین‌کوب، بـه‌جای تحلیل‌هاي عجیب‌وغریب، یک جمله میگفت از گریم ستایش در فصل دوم پشیمان شده ودر فصل سوم تصمیم گرفته اشتباهش را جبران کند! در این صورت فقط بـه او میگفتیم اینبار هم اشتباه کرده اسـت و شخصیت‌هایش بـه‌لحاظ منطقی باهم هم‌خوانی ندارند و ماجرا تمام می ‌شد.حداقل کاش در گفتگو‌اش می گفت ستایش هم مثل خیلی از خانم‌ها صورتش را بوتاکس کرده و بـه این دلیل اسـت کـه چین و چروک‌هایش کمتر شده، نه این‌کـه بگوید تغییر چهره‌اش بـه‌خاطر آرامش اسـت! شاید می‌توانستیم بالاخره یک‌جور‌هایي با گریم ستایش در فصل سوم قانع شویم، اما این توجیه‌هاي تهیه‌کننده بـه هیچ‌وجه قانع‌کننده نیست.
در ستایش 2 چـه دیدیم؟
ستایش را تا آنجا دنبال کردیم کـه بـه میانسالی رسیده اسـت ودر شمال با نام ثنابانو، رستورانی را اداره می کند. پسر او با نام مستعار محمد رودباری بـه صورت اتفاقی پایش بـه ویلای حشمت فردوس باز میشود و بدون این‌کـه بداند چـه نسبتی باری دارد با پیرمرد حشرونشر پیدا می کند، محمد دنبال فردوس بـه تهران می‌آید و با علاقه اي کـه بـه نوه او پیداکرده اسـت، سعی می کند خود رابه این خانواده نزدیک كند.در این میان پسر بزرگ فردوس، صابر نیز برای سرپوش گذاشتن بر عقده حقارتی کـه همواره نزد پدرش حس کرده اسـت و برای بـه دست آوردن جایگاهی بهتر وارد بازی زنی بنام پری سیما میشود. زنی کـه بخاطر کینه پدرش «صفایی» در واقع نه برای آبادی زندگی صابر بلکه برای خانه خراب کردن فردوس آمده اسـت. قصه آنجایی پایان گرفت کـه فردوس اموالش را در این بازی می‌بازد و وادار بـه ترك خانه میشود.

در ستایش 3 چـه می‌بینیم؟
فصل سوم ستایش کـه قرار اسـت برخلاف گذشته نه یك روز در هفته بلکه بـه صورت شبانه روی آنتن برود، قصه فصل دوم را بلافاصله ادامه می‌دهد. بـه گفته سعید سلطانی: حشمت فردوس در این قصه سعی می کند برای گرفتاری کـه دچارش شده، راه هاي پیش روی خودرا امتحان کند.

ستایش ۴ هم در راه اسـت؟

سلطانی در مورد احتمال ساخت فصل چهار این مجموعه بـه جام جم میگوید: این فصل را هم می توان در ادامه دو فصل پیش دید و هم بعنوان یك سریال مجزا بـه آن نگاه کرد. این‌کـه بعد از این نیز سریال ادامه خواهد داشت یا خیر سوالی اسـت کـه مـن هم هنوز بـه جوابش نرسیده ام. باید ستایش۳ دیده شود و بعد ببینیم این ظرفیت در آن وجوددارد کـه بتوانیم ادامه اش دهیم یا خیر.امضای baran

غبـــــاری ک از تــــــو نشسته روی قلــــبم . . . بارون چیــــه . . .
سیل نمیــــتونه بشوره !
دوشنبه 06 آبان 1398 - 13:36
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
1 کاربر از baran به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند : mahsa -


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.