دانلود آهنگ جدیدclose
تظاهرات مردم شهرهای مختلف ایران
سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ ثبت نام کنید یا وارد شوید

راهنمای نیک ناز

برای استفاده بهتر از امکانات باید ثبت نام کنید. ثبت نام
بلد نیستی تو انجمن پست بزاری؟ آموزش ارسال پست کلیک کنید
بلد نیستی امضا بزاری برا خودت؟ آموزش استفاده از امضا در انجمن کلیک کنید
راهنمای برچسب های کاربری انجمن کلیک کنید
تظاهرات مردم شهرهای مختلف ایران
: 33
offlineارسال ها
42
عضویت
12 /5 /1393
محل زندگی
تهران
تشکر کرده
165
تشکر شده
76
تظاهرات مردم شهرهای مختلف ایران

تظاهرات مردم شهرهای مختلف ایران

تهران/خبرگزاری آناتولی

بسیاری از مردم استان‌های مختلف ایران جهت اعتراض به گرانی قیمت بنزین در شهر‌های مشهد، اهواز، شیراز، بندرعباس، اصفهان، ماهشهر، گچساران به خیابان‌ها آمده و تظاهرات کردند.

همچنین در شهرهای خرمشهر، بابل، بیرجند، امیدیه، شوشتر، اندیمشک، قم، بهبهان نیز مردم تجمع کرده و خبرها حاکی از جان باختن یک نفر در سیرجان است.

معترضان از رانندگان خواسته خودروهای خود را خاموش کنند و در اصفهان و کرمان و سیرجان پمپ بنزین را به آتش کشیدند. مردم این شهر شعار «رضا شاه، روحت شاد» سرداده‌اند.

در تهران و دیگر شهرها نیروهای پلیس مقابل پمپ بنزین‌ها مستقر شده و در مشهد با یورش به تجمع، معترضان را متفرق کردند. معترضان شعارهایی مانند «روحانی حیا کن، مملکت را رها کن» و «دیکتاتور حیا کن، مملکت را رها کن» سر دادند.

گفتنی حسن روحانی، رئیس جمهور ایران درباره به اقدام اخیر دولت در افزایش نرخ بنزین که از شب گذشته اجرا شده، اعلام رده است:

«از 4 سال پیش تاکنون دولت برای تغییر نرخ بنزین اقدامی نکرده است . دولت مدت ها به دنبال آن بود تا از طریقی بتواند از اقشار ضعیف کشور که بواسطه شرایط اقتصادی در فشار هستند، حمایت و به آنها کمک کند، اما به دلیل کمبود منابع درآمدی و بودجه توان اجرای آن وجود نداشت»

شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران نیز اعلام کرده که قیمت بنزین از امروز جمعه 24 آبان 1398 افزایش یافته و با سهمیه‌بندی ارائه خواهد شد. قیمت بنزین معمولی سهمیه‌ای هر لیتر 1500 تومان، قیمت بنزین معمولی غیر سهمیه‌ای هر لیتر 3000 تومان و قیمت بنزین سوپر هر لیتر 3500 تومان اعلام شده است.امضای morvarid

یادش ستاره دنباله داری است که
آسمان را بین من و تنهایی قسمت می کند
یکشنبه 03 آذر 1398 - 00:52
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.