شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی تایید شد + عکس

شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی تایید شد + عکس

شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

دونالد ترامپ که از ابتدای ریاست جمهوری اش برای ملت شریف ایران بارها خط و نشان کشیده بود و با پاره کردن برجام مشکلات اقتصادی فراوانی را برای مردم ایجاد کرده بود حالا با دسترو کشتن ابرقهرمان ایرانی خود را منفورتر از همیشه در اذهان عمومی جا داد. شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی خبر بسیار تلخی بود که بسیاری از دوستدارانش نمی توانند باور کنند. نیک صالحی شهادت سردار بزرگ ایرانی را به ملت ایران تسلیت می گوید.

سردار حاج قاسم سلیمانی به فیض شهادت نائل شد

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ ای که خبر شهادت سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس را تایید کرد. به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی حمله بالگرد‌های آمریکایی به فرودگاه بغداد به شهادت رسید.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای خبر شهادت سردار سلیمانی را تایید کرد

[ commander of qassem soleimani killed ]

 

شهادت سردار حاج قاسم سلیمان

شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

سپاه پاسداران در اطلاعیه خود آورده است : سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی پس از عمری مجاهدت بامداد امروز در حمله بالگردهای آمریکایی به شهادت رسید.

تایید خبر شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

گفته می شود این حمله توسط آمریکایی ها صورت گرفته است.

دست‌کم چهار راکت به نزدیکی این فرودگاه اصابت کرده است.

همزمان گزارش شد بالگردهای آمریکا در حال پرواز بر فراز فرودگاه هستند.

وزارت دفاع آمریکا، پنتاگون اعلام کرد ارتش این کشور به دستور ترامپ به کاروان سردار سلیمانی حمله کرده و او را به شهادت رسانده است.

ارتش آمریکا به دستور رئیس‌جمهور با کشتن قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقدام دفاعی قاطعی برای حراست از پرسنل آمریکا در خارج از کشور انجام داده است.

در جریان حمله به کاروان الحشدالشعبی در نزدیکی فرودگاه بغداد، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه به همراه ابومهدی المهندس معاون الحشد الشعبی و چند نفر از اعضای این سازمان به شهادت رسیدند و برخی دیگر نیز مجروح شدند.


باشگاه خبرنگاران جوان