دستگیر شدگان اغتشاشات تهران را ببینید + عکس تظاهرات

دستگیر شدگان اغتشاشات تهران را ببینید + عکس تظاهرات

 

این اغتشاشگران با ایجاد آشوب و رعب و وحشت فضای کشور را متشنج کرده و باعث ایجاد خسارات فراوانی شده اند.

اغتشاشات اخیر در کشور خسارات زیادی به بار آورد که برخی از آنها مانند از دست رفتن جوانان کشور قابل جبران نیست. خوشبختانه با هوشمندی پلیس کشور اغتشاشگران بسیاری دستگیر شدند. در ادامه در نیک صالحی تصاویری از دستگیر شدگان اغتشاشات تهران را مشاهده خواهید کرد.

تصاویر دستگیر شدگان اغتشاشات
نشست خبری غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه، عصر شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸ در بازدید از مرکز پلیس فرماندهی تهران بزرگ (فاتب) با حضور سردار حسین رحیمی رییس پلیس فاتب برگزار شد.

 

دستگیر شدگان اغتشاشات

دستگیر شدگان اغتشاشات

عکس دستگیر شدگان اغتشاشات تهران

عکس دستگیر شدگان اغتشاشات تهران

تصاویر دستگیر شدگان اغتشاشات

تصاویر دستگیر شدگان اغتشاشات

عکس های  دستگیر شدگان اغتشاشات

عکس های  دستگیر شدگان اغتشاشات

 

دستگیر شدگان اغتشاشات عکس تظاهرات

بد نیست بدانید اکثر دستگیرشدگان اغتشاشات اخیر بهائی بودند

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن شعبانی در همایش ( بهائیت، ۲۰۰ سال خشونت، خیانت و خرافه فرقه‌ای ) که به همت تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی برگزار شده است اظهار کردکه: مهم‌ترین مولفه فرهنگ یک ملت برای حفظ هویت آن ملت است زیرا اگر توانستید هویت یک ملت را حفظ کنید، حتما توانسته‌ اید فرهنگ آن ملت را حفظ کنید.

وی با بیان اینکه هویت ملت‌ها شکل می‌گیرد ولی اگر در محافظت نشود همانند پدیده‌ های زنده دیگر مورد آسیب قرار می‌گیرد، بیان کرد که: ضعف حافظه تاریخی یک ملت آسیب‌پذیر است و اگر قوی نباشد قطعا هویت ملت حفظ نخواهد شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان افزود برای به تعبیر رهبری بعد از گذشتن مدتی از یک قضیه جای جلاد و مظلوم و سیاه و سفید عوض می‌شود و این منجر به اثرگذاری روی هویت می‌شود.

وی تبلیغات اسلامی اگر رویکرد خود را زیست بوم قرار داده باید به هویت نیز توجه کند که این همایش از مصادیق آن است.

شعبانی خاطرنشان کرد: اگر امروز به ظاهر بهائیت، این فرقه شوم را حس نمی‌کنید به منزله عدم فعالیت آنها و یا عدم حضورشان نیست زیرا قسمت قابل توجه دستگیر شدگان اغتشاشات اخیر از این فرقه بوده است.

وی توضیح داد: حمایت از سوی اجانب به این فرقه و فکر نحس با قدرت بیشتر ادامه دارد از این‌رو باید جبهه فرهنگی انقلاب باید به صورت مستدل آنها را نقد کند.

 

شوک و فارس