خوشگلترین و جذاب ترین و زیبا ترین زن جهان + عکس

خوشگلترین و جذاب ترین و زیبا ترین زن جهان + عکس

 

زیباترین زن جهان در سال ۲۰۱۹ انتخاب شد +عکس

زیباترین و جذاب ترین زن که در جهان درسال ۲۰۱۹ معرفی شد، این زن کیت آپتون بازیگر مشهور هالیوودی است که واقعا زیبا و خوش اندام است. در نظرسنجی مجله ماکسیم، کیت آپتون بعنوان جذاب ترین زن دنیا انتخاب شد ودر راس فهرست 100 نفره این مجله قرار گرفت.

 

زیباترین و جذاب ترین زن جهان

 

این مدل و بازیگر 25ساله درکنار دیگر زیبارویان هالیوودی نظیر تیلور سوئیفت و مایلی سایرس قرار گرفت که درسال هاي پیش این عنوان را ازآن خود کرده بودند.این مجله اعلام کرد فهرست 100 زن جذاب منتخب این مجله در 19 ام ماه ژوئن منتشر شده ودر 21 ام جولای نیز جشنی در هالیوود پالادیوم برگزار خواهند کرد.

 

خوشگل ترین زن جهان

 

آپتون سال گذشته به مجله پیپل گفته بود اندام او همیشه بعنوان زیباترین درنظر گرفته نمی شد.او دراین گفتگو گفت نخستین بار در 19سالگی عکس من در جلد اصلی مجله قرار گرفت و آن زمان منتقدان زیادی بر سر این که آیا من چاق محسوب میشوم یا نه بحث می‌کردند.

 

عکس زیباترین دزن دنیا

کیت آپتون جذاب ترین زن دنیا درسال ۲۰۱۹

 

زیباترین زن دنیا کیت آپتون

بعنوان یک مدل لحظه بزرگی در کار من بود ولی انها آنرا برای من ویران کردند. ولی باید از این افراد برای این کارشان تشکر کنم چرا که باعث شد که لحظه اي به خودم بیام به این فکر کنم چه کسی بودم و چه چیزی برای من مهم است.

 

به گزارش پارس ناز کاترین الیزابت آپتون بازیگر و مدل امریکایی یکی از مشهور ترین مدلهای حال حاضر است که درسال هاي متوالی تصویرش در جلد مجلات چاپ می شد ودر فیلم هایي نظیر سرقت از برج «2011»، زن دیگر «2014» و توقفگاه «2017» حضور داشته است.

 

کیت دختر شلبی «نی دیویس» قهرمان اسبق تنیس در ایالت تگزاس و جف آپتون مدیر ورزشگاه دبیرستان است. عموی وی فرد آپتون یکی از نمایندگان مجلس امریکاست و پدر پدربزرگ وی فردریک آپتون یکی از بنیان گذاران کمپانی لوازم خانگی برقی ویرلپول است.

 

وی در اوایل سال ۲۰۱۴ با بازیکن بیسبال جاستین ورلاندر آشنا شد و انها درسال ۲۰۱۶ نامزد شدند ودر چهارم نوامبر سال ۲۰۱۷ انها در کلیسایی در شهر توسکانی- ایتالیا با یک دیگر ازدواج کردند.

عکس خوشگلترین زن دنیا

کیت آپتون و همسرش بازیکن بیسبال جاستین ورلاندر

منبع : پارس ناز